Všechny aktuality

Nové číslo časopisu Pod Blaníkem

aktuality

14.02.2019

Obsah časopisu přináší články z přírody o dalším druhu vážky na Podblanicku nebo o skřípině - šáchorovité rostlině zde kořenující. Z historie přináší ohlédnutí za 700. výročím města Vlašim, ale také článek z počátku republiky ve Vlašimi. Za hudbou se vypravíte do Komorního sdružení v Benešově. Celá paleta článků, které číslo přináší, je zřejmá z obsahu níže.

Obsah Pod Blaníku 4/2018
Obsah Pod Blaníku 4/2018

Časopis Pod Blaníkem a další regionální publikace lze nakoupit na následujících prodejních místech: Benešov: Knihkupectví Daniela, Masarykovo náměstí, Louňovice pod Blaníkem: Smíšené zboží, Načeradec: Potraviny Hergeselová, Sázava: Infocentrum, Vlašim: Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Muzeum Podblanicka, zámek Vlašim, Knihkupectví Žížalová, Komenského ulice, Votice: Infocentrum, Zvěstov: Smíšené zboží Žák.

Předplatné časopisu a inzerci lze objednat na adrese Podblanické ekocentrum ČSOP, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim, tel.: 317 845 169, email: vlasim@csop.cz.

Chcete-li přispět zajímavým článkem do časopisu Pod Blaníkem, uvítáme kratší i delší příspěvky o přírodě, krajině, životním prostředí, historii, kultuře i současném dění na Podblanicku. Příspěvky vítáme v elektronické podobě, ale přijmeme je v jakékoliv písemné podobě. Články pokud možno doplňte fotografiemi, pérovkami či jinými ilustracemi.

Starší čísla časopisu Pod Blaníkem jsou dostupná zde:

http://www.biblioteka.cz/pages/Publikace/PeriodikaCislaA.aspx?ID_Publikace=99856e35-29aa-11de-bf4f-b7249233d63c

 

Autor: Jiří Pavelka
Kategorie: Tiskové zprávy
Projekt: Regionální značka
Regionální značka